Novoluní Leden 2019

Bylo nebylo. Bylo novoluní 6. ledna a to je čas nových začátků, kdy nebe je plné hvězd a andělů. Mezi námi v tento čas lítá všude kolem nás plno krásných andělů.

První anděl se jmenuje TĚLO a lítá kolem nás a říká: „Podívej se na své tělo, jaké je krásné a dokonalé co by jsi mu chtěl jenom dát?“ Sníh sněží, hvězdy svítí a slyšíme ten jemný andělský hlas a sami sobě

odpovídáme:

Moje tělo je………………………………………….

a svému tělu dávám…………………………….

A já svoje tělo miluji nade všechno na světě. Děkuji vám nohy, že mne nosíte s důvěrou na tomto světě.

Děkuji vám  ruce, že mohu dávat i dostávat.
Děkuji ti  břicho, že mohu jíst a pít a s radostí zažívat život.
Děkuji ti moje tělo za to, jaké jsi, krásné a  dokonalé.

DĚKUJI.

Druhý anděl se jmenuje MYŠLENKA  a lítá kolem nás a posílá nám myšlenky a nové nápady, někdy mu věnujeme větší pozornost a někdy menší. Myšlenka se zastaví u nás a jemně šeptá. Jaké ti chodí myšlenky? Jsou pro tvoje dobro, inspirují tě, obohacují tě? Nebo ti spíše ubližují? Které myšlenky si budeš tvořit a rozvíjet a které odfoukneš od sebe jako balónek?

Moje myšlenky a moje hlava jsou……………………..

Rozvíjím  tyto myšlenky………………………………..

Moje myšlenky jsou jen moje a na mne záleží, které přijmu a které odfouknu.

Děkuji všem svým myšlenkám a plně si je uvědomuji.

DĚKUJI.

Třetí anděl se jmenuje DUŠE a je stále u nás a s námi na každém kroku. Pozoruje nás, jak se někdy smějeme a jsme šťastní, je však u nás i když jsme plni smutku, bolesti a lítosti. Často nám šeptá: Co si přeje tvoje tvoje duše? Po čem touží? Jaké máš sny? Když posloucháme a slyšíme jsme ve stálém napojení se svojí duší. Někdy jsme však příliš zaneprázdněni, máme hodně práce a toto volání neslyšíme a chcete je slyšet? Tak se zeptejte svojí duše a poslouchejte co vám odpoví.

Co si přeje moje duše…………………………………………….

Moje duše je………………………………………………….

Děkuji ti moje duše za to, že jsi a já o tobě vím.

DĚKUJI.

Tvůj anděl strážný je ti stále nablízku společně s andělem těla, myšlenek i duše. Každé ráno se s ním přivítej a každý večer mu popřej dobrou noc. Záleží jen a jen na tobě, jak o ně budeš pečovat a zda je uslyšíš. Jen si dobře pamatuj, nikdy nejsi na nic sám, tvůj anděl, tvoje duše, tvoje tělo i tvoje mysl je jenom tvoje a je stále s tebou navěky věků.

Ať tě provází pokoj, víra, láska, naděje na každém kroku tady na zemi a jsi nositelem světla v každém okamžiku.

DĚKUJI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...