Pohádka – Ametystové poselství

Moji milí, loňský zimní slunovrat společně s úplňkem byl velmi silný a věŕím, že jste si jej užili jako já nebo alespoň jste to vnímali a zbavili se všeho nepotřebného z těla, mysli i duše.

Teď je čas novoluní, čas nové luny, čas nových začátků, čas nových záměrů.

Včera byla u mne 4 letá holčička s maminkou. Holčička nemluví tak jako my dospěláci, ale má svůj jazyk pro vyjadřování s okolím, kterému máma skvěle rozumí a já pozorovala a učila se jej. Holčička si svůj život i okamžiky vedla sama a my byli jen průvodci. V pracovně mám kameny a holčička vytáhla kapesníky, pŕišla k veliké amestystové drůze a začala ji čistit kapesníky dosti důkladně. AHA …..drůza se potřebuje vyčistit, aby mohla čistit a vysílat svoji ametystovou energii.

Ametyst vnímám jako kámen božké víry, jiskry a Božího vedení. Ametystové poselství od ametystové krásné bytosti pro vás tedy je : „Očištěte prosím pod vodou své kameny či náramky společně s ametysty a dejte je na měsíční světlo pro novou čistou energii a poté buďte jen v proudu vesmíru a vesmírných zákonů, protože tak to má být“ A vnímejte..

Bůh, světlo, láska, energie, ametyst je v mém srdci   ❤️  VŠE CO SE DĚJE, DĚJE SE PRO MÉ NEJVYŠŠÍ DOBRO.

Vše dobré

K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...