Nabídka pro dospělé

Přednášková činnost

Setkání formou přednášek „Život je cesta“. Pojďme společně objevovat a zažít společné okamžiky s radostí očima dítěte. Nabízím Vám přednášky na tato témata:

1. Co nám říká dětská kresba  CESTA S DĚTSKOU KRESBOU
2. Tajemství řeči  CESTA S ŘEČÍ A POHLAZENÍM
3. Kouzelné pohádky a jejich význam  CESTA S POHÁDKOU
4. Relaxační muzikohraní  CESTA S LÉČIVOU HUDBOU
5. Cesta s odhalením hlasu  CESTA SE ZPĚVEM
6. Děti potřebují hranice  CESTA S DĚTMI V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU

 

Masáže

Cesta s odpočinkem a masáží. Jsem zastáncem spíše jemných relaxačních technik, při kterých dochází k uvolnění celého těla na všech úrovních jedná se o uvolnění  fyzických tak i psychických bloků v těle. Nabízím masáž lávovými kameny, masáž nohou, uvolňující masáž hlavy a šíje, masáž zad, aromatickou masáž, masáž s použitím minerálů a drahých kamenů, masáž s použitím léčivých hudebních nástrojů, intuitivní masáž a to vše v délce nejlépe 60 až 90 minut.

 

Muzikohraní

Cesta setkání s hudbou a s etnickými, léčivými nástroji z celého světa s přirozeným laděním. Podle zadání i naladění skupiny vytváříme společně hudbu tady a teď, která je vždy jedinečná a neopakovatelná.

 

Korálky od Klárky

Cesta s dary země, cesta s minerálními náramky. Náramky dělám pro zdraví i krásu. Jsem zastáncem, že náramky ženu nejen zdobí, ale přináší i sílu a energii, kterou v sobě mají. Chodí mi pojmenování náramků a i to k čemu jsou předurčeny. Náramky nabíjím na měsíční i sluneční energii a čekají jen na vás.