Nabídka pro dospělé

Cvičení jógy s dospělými

Cesta pravidelného setkávání při cvičení jógy s dospěláky všech věkových skupin, které probíhá 1-2x týdně 60 nebo 90 minut.
Jóga je jednota těla, dechu, mysli, duše, ducha.
Jóga je přítomnost tady a teď.
Jóga je zastavení toku myšlenek.
Jóga je plynutí i zastavení těla v pozicích, které jsou pevné a zároveň uvolněné.
Jóga je pro všechny. Každý v ní může objevit její krásu a najít to, co potřebuje, protože všechno se počítá.
NAMASTE.

 

Masáže

Cesta s odpočinkem a masáží. Jsem zastáncem spíše jemných relaxačních technik, při kterých dochází k uvolnění celého těla na všech úrovních jedná se o uvolnění  fyzických tak i psychických bloků v těle. Nabízím masáž lávovými kameny, masáž nohou, uvolňující masáž hlavy a šíje, masáž zad, aromatickou masáž, masáž s použitím minerálů a drahých kamenů, masáž s použitím léčivých hudebních nástrojů, intuitivní masáž a to vše v délce nejlépe 60 až 90 minut.

 

Muzikohrátky pro dospělé

Cesta setkání s hudbou a s etnickými, léčivými nástroji z celého světa s přirozeným laděním. Podle zadání i naladění skupiny vytváříme společně hudbu tady a teď, která je vždy jedinečná a neopakovatelná.

 

Korálky od Klárky

Cesta s dary země, cesta s minerálními náramky. Náramky dělám pro zdraví i krásu. Jsem zastáncem, že náramky ženu nejen zdobí, ale přináší i sílu a energii, kterou v sobě mají. Chodí mi pojmenování náramků a i to k čemu jsou předurčeny. Náramky nabíjím na měsíční i sluneční energii a čekají jen na vás.