Muzikohrátky pro dospělé

SETKÁNÍ S LÉČIVOU HUDBOU

„Staň se hudbou“

Nabízím formu individuálního setkání s hudbou jednotlivci v mém prostoru nebo celé skupině nejlépe do 20 lidí ve vašem zařízení. Jsem zastáncem  společného prožitku a sdílení hudby tady a teď. Podle zadání a naladění skupiny může být setkání spíše uvolňující, relaxační, odpočinkové, kdy se odplavují z těla všechny nepotřebné látky při poslechu hudby. Dalším typem setkání je setkání s hudbou aktivní, spíše dynamické seznámení s léčivými hudebními nástroji a vytváření jedinečné hudební improvizace. Nejvhodnější je propojení obou typů pasivního i aktivního přijimání hudebních zvuků, ale vždy záleží na složení skupiny a jejich celkovému naladění a tomu se snažím pŕizpůsobit a vybrat to nejvhodnější pro danný okamžik. Ráda také využívám fáze měsíce. Na novoluni je hudba spíše přijimací, aktivní pro ,,nové začátky,,. Na úpněk je hudba spíše odplouvací, čistící, klidnější a relaxační pro ,,odpuštění a odevzdání,,.

Setkání je vhodné pravidelné, kde můžeme lépe pozorovat a poznávat své tělo, kde se rozběhnou samoléčící a samouzdravující procesy.

Setkání však může být i jednorázové, já osobně to přirovnávám k pobytu ve zvukových lázních. Doba setkání je vhodná nejméně 60-90 minut, aby se mohly rozeběhnout samoléčící a ozdravné procesy v těle. Cena je po domluvě, kde záleží na zadání, prostorech a celkovém počtu lidí.

Muzikohrátky jsou vhodné pro relaxaci a odpočinek obzvláště pro skupinu lidí, kteří pracují s lidským potenciálem v sociální, personální, státní i soukromé sféře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...