Leknínový a lotosový květ

Květ leknínu

Život je krásný, dnes jsem šla do zahradnictví a viděla tam jezírko a na něm kvetly lekníny. Miluji tuto květinu a beru to jako znamení. Protože, abych tu krásu mohla vidět, tak potřebuji mít všechny smysly otevřené … vidět, naslouchat a zastavit se a já se zastavila a pozorovala leknín. Takový krásný květ a vyrůstá z takové nečisté vody, je to symbol znovuzrození a transformace a zároveň kořen leknínu je cesta kterou musíme ujít na cestě k probuzení a rozkvetení. Cesta zespodu ze tmy až nahoru do světla. Tak hurá na ni. 

Mám i náramek LOTOSOVÝ KVĚT, který mne inspiroval lotosem a leknínem. Že by nás dovedl k znovuzrození. Mám ho teď na ruce a velmi často jej nosím , tak uvidíme…

Láva, obsidián, růženín, sodalit,angelit
Symbol prapočátku, věčnosti, znovuzrození, osvícení

Dnes je úplněk, úplněk ve střelci, takže teplý a ohnivý, ale i tak je čas zbavit se všeho, co už nepotřebujeme a nechat jít, odejít. Mám všechny svoje kameny i náramky venku a očištuji a nabíjím novou čistou měsíční energií. Zastavme se a pohleďme na vše kolem nás, krásný měsíc, rozkvetlé růže, lekníny. Dobře se dívejte a pozorujte tu krásu kolem nás. Záleží jen na nás co vidíme, slyšíme, cítíme a jak. Tak mějte všechny smysly otevřené a odpouštějte všemu a všem a hlavně sami sobě, je přece úplněk.

Lotosový květ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...